Brummer & Partners Brummer & Partners

Kontakta oss direkt

Kontakta en av våra specialister direkt.

Joakim Bähr
Joakim Bähr Försäljningschef
pensionsupphandling
Telefon kontor +46 8 505 011 75
Mobil +46 723 531 175
joakim.bahr@brummer.se
Johan Dicander
Johan Dicander Företag och privat
förmögenhetsförvaltning
Telefon kontor +46 8 566 214 03
Mobil +46 761 111 403
johan.dicander@brummer.se
Erik Ekeman
Erik Ekeman Tjänstepension arbetsgivare Telefon kontor +46 8 566 214 07
Mobil +46 708 741 407
erik.ekeman@brummer.se
Jan Burén
Jan Burén Stiftelser, företag och
privat förmögenhetsförvaltning
Telefon kontor +46 8 566 214 63
Mobil +46 76 111 1463
jan.buren@brummer.se
Åsa Palmqvist
Åsa Palmqvist Tjänstepension
arbetsgivare
Telefon kontor +46 8 505 015 68
Mobil +46 766 101 568
asa.palmqvist@brummer.se
Christian Frosch Nordin
Christian Frosch Nordin Tjänstepension
arbetsgivare
Telefon kontor +46 8 505 012 27
Mobil +46 723 531 227
christian.froschnordin@brummer.se
Mattias Ekvall
Mattias Ekvall Företag och privat
förmögenhetsförvaltning
Telefon kontor +46 8 566 214 31
Mobil +46 761 111 431
mattias.ekvall@brummer.se
Lisa Backlund
Lisa Backlund Företag och privat
förmögenhetsförvaltning
Telefon kontor +46 8 505 015 78
Mobil +46 766 101 578
lisa.backlund@brummer.se
Paola Palacios (föräldraledig)
Paola Palacios (föräldraledig) Tjänstepension
arbetsgivare
Telefon kontor +46 8 566 214 06
Mobil +46 76 111 1406
paola.palacios@brummer.se
Patrik Brohmé
Patrik Brohmé Företag och privat
förmögenhetsförvaltning
Telefon kontor +46 8 505 012 33
Mobil +46 723 531 233
patrik.brohme@brummer.se
Sara Gustafsson
Sara Gustafsson Företag och privat
förmögenhetsförvaltning
Telefon kontor +46 8 505 012 63
Mobil +46 761 111 308
sara.gustafsson@brummer.se

Vi har placerat cookies på denna webbplats. Cookies används för att optimera din användarupplevelse och för att tillhandahålla dig med relevant marknadsföring. Genom fortsatt användning av denna webbplats samtycker du till användningen av cookies. Klicka här för mer information.

JAG SAMTYCKER