Brummer & Partners Brummer & Partners

Brummer & Partners investor relations-team

Vårt uppdrag är att bistå dig som institutionell investerare. Välkommen att kontakta oss.

Jonas Börjesson
Jonas Börjesson Head of Investor Relations Telefon kontor +46 8 566 214 37 Mobil +46 76 111 14 37 jonas.borjesson@brummer.se
Carl-Johan Brodowsky
Carl-Johan Brodowsky Co Head of Investor Relations Telefon kontor +46 8 407 13 14 Mobil +46 73 390 69 88 carl-johan.brodowsky@brummer.se
Tom Josephson
Tom Josephson IR Institutional clients Telefon kontor +46 8 566 214 12 Mobil +46 76 111 1412 tom.josephson@brummer.se
Filip Borgeström
Filip Borgeström IR Institutional clients Telefon kontor +46 8 566 214 17 Mobil +46 70 874 15 77 filip.borgestrom@brummer.se
Edward Harrison
Edward Harrison IR Institutional clients Telefon kontor +46 8 505 011 73 Mobil +46 72 353 11 73 edward.harrison@brummer.se
Patrick Medley
Patrick Medley IR Institutional clients - London Telefon kontor +44 20 7319 5066 Mobil +44 79 7626 6404 patrick.medley@brummer.se
James Paton
James Paton IR Institutional clients - London Telefon kontor +44 20 7016 3420 Mobil +44 75 0035 1481 james.paton@brummer.se
David Flashman
David Flashman IR Institutional clients - London Telefon kontor +44 20 7016 3420 Mobil +44 75 0895 2165 david.flashman@brummer.se
Antony Brown
Antony Brown IR Institutional clients - London Telefon kontor +44 20 7016 3420 Mobil +44 77 1063 5536 antony.brown@brummer.se

Vi använder cookies för att optimera din användarupplevelse och för att ge dig relevant information och marknadsföring. Du väljer själv vilka cookies du vill acceptera förutom när det kommer till så kallade nödvändiga cookies som behövs för att hemsidan ska fungera. När du klickar på "Jag samtycker" godkänner du användningen av cookies på denna webbplats.  För att ändra vilka cookies som används klickar du på "Inställningar".

Läs mer om cookies

Du väljer själv vilka cookies du vill acceptera förutom när det kommer till så kallade nödvändiga cookies som behövs för att hemsidan ska fungera. Du kan när som helst ändra inställningar igen.

Läs mer om cookies

  • Nödvändiga cookies
  • Tredjepartscookies prestanda och funktion
  • Cookies marknadsföring
JAG SAMTYCKER
INSTÄLLNINGAR
Brummer & Partners Brummer & Partners

Brummer & Partners
Norrmalmstorg 14
111 46 Stockholm
Org.nr 556627-2182

Postadress:
Box 7030
SE-103 86 Stockholm

08-566 214 80
info@brummer.se

Standards Board for Alternative InvestmentsAnsvarsfulla investeringar